Surprise Me!
Search Results For:

Elvana Gjata

Elvana Gjata - Pak nga pak (Acoustic Live Session)

Music : Flori Mumajesi Lyrics : Flori Mumajesi Director: Flori Mumajesi Video By : Pro Video All copyrights owned by Threedots Productions Music video for Pak ...

2014-11-17 03:41 821,802 YouTube

Elvana Gjata - 10 POP BALADS MIX (Audio)

Music by Flori Mumajesi Anonim Dhe zemra ndal Si une Ku jeton dashuria ime As ti Vetes Pak nga pak Nuk jane me Me ty Mengjesi kesaj here All rights owned ...

2015-01-16 34:28 1,192,359 YouTube

Elvana Gjata - As ti (Acoustic Live Session)

Music : Flori Mumajesi Lyrics : Flori Mumajesi Director: Flori Mumajesi Video By : Pro Video All copyrights owned by Threedots Productions Music video for As ti ...

2014-11-14 02:58 503,946 YouTube

ELVANA GJATA - Ku jeton dashuria & Afër dhe Larg, 100 Vjet Muzikë

Nata 9 LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco Copyright TVKLAN.

2012-12-09 05:33 1,970,741 YouTube

Elvana Gjata - Kush jam unë (Audio)

Song: Kush jam unë Album: Afër dhe Larg Performed by: Elvana Gjata.

2015-07-29 03:45 107,026 YouTube

Elvana Gjata - Afer dhe Larg

www.Relaksohu.info...

2012-11-18 03:21 16,330 Dailymotion

Elvana Gjata - Lejla ft. Capital T & 2PO2

...

2016-10-29 03:37 1,182 Dailymotion

Elvana Gjata - Njesoj

...

2017-06-26 03:16 134 Dailymotion

Elvana Gjata - Lejla ft. Capital T -2PO2

Elvana Gjata - Lejla ft. Capital T -2PO2 vydia, music, music video, lejla, elvana gjata, capital t 2po2, pop, single, 2016, threedots productions, max product...

2016-10-26 03:37 940 Dailymotion

Elvana Gjata - Love me (Official MobilePhoneVideo) ft. Bruno

...

2015-07-16 03:10 14,249 Dailymotion

Elvana gjata - As ti (Acoustic Live Session)

Acoustic Live Session by Elvana Gjata All Rights owned by - 2014 © Threedots Shpk. Facebook - facebook.com/threedotsalbania twitter.com/MusicThreedots...

2014-02-04 03:38 0 Vimeo

Elvana Gjata - Vetes

Elvana Gjata Single...

2013-05-16 03:48 0 Vimeo

Elvana Gjata Ft 2po2 - Beso (Official Video)

Official Audio By Elvana Gjata & 2po2 All Rights owned by - 2014 © Threedots Shpk. Facebook - facebook.com/threedotsalbania twitter.com/MusicThreedots...

2014-03-03 03:56 0 Vimeo

Elvana Gjata - Si unë (Acoustic Live Session)

Acoustic Live Session by Elvana Gjata All Rights owned by - 2014 © Threedots Shpk. Facebook - facebook.com/threedotsalbania twitter.com/MusicThreedots...

2014-02-04 03:54 0 Vimeo

Elvana Gjata - Mengjesi i kesaj here (Acoustic Live Session)

Acoustic Live Session by Elvana Gjata All Rights owned by - 2014 © Threedots Shpk. Facebook - facebook.com/threedotsalbania twitter.com/MusicThreedots...

2014-02-04 04:07 0 Vimeo